Nechte si zaplatit za Váš názor!

Ovlivněte budoucí produkty a služby.
Sdělte nám Váš názor a získejte 10 až 100 Kč za online anketu v závislosti na její délce.
Chcete to zkusit? Přidejte se k panelu MP3ky.net. Co členství obnáší? Čtěte zde: >>.

1
2
3
4
Křestní jméno
Příjmení
Pohlaví
*
Rok narození
*
Uživatelské jméno (min.6 znaků)
*
E-mail
*
Potvrzení e-mailu
*
PSČ (5 čísel bez mezer)
*
 

Panel MP3ky.net

Informace o panelu MP3ky.net:

Členství v panelu MP3ky.net představuje možnost účasti v online anketách zasílaných prostřednictvím e-mailu. Ankety zjišťují Váš názor na Vámi zakoupené zboží či služby, Vaše uživatelské preference a potřeby. Můžete si zvolit množství a témata anket, které si přejete obdržet. Účast v anketách je dobrovolná, stejně jako registrace do panelu MP3ky.net. Členství v panelu MP3ky.net je bezplatné.


Účastí v anketách máte možnost získat odměny, které v závislosti na délce ankety dosahují 10 až 100 Kč. Po vyplnění výše uvedeného registračního formuláře obdržíte e-mail s potvrzením uživatelského jména a hesla pro první přihlášení do Vašeho členského účtu. V členském účtu můžete aktualizovat Váš osobní profil, abychom Vás oslovovali s nabídkami anket, které nejlépe odpovídají Vašim charakteristikám. Dále zde můžete měnit heslo, kontrolovat stav Vašeho konta a kdykoliv ukončit registraci v panelu MP3ky.net. Ankety Vám budou zasílány na Váš e-mail. Odměny mohou být vyplaceny po dosažení částky 300 Kč. Způsob výplaty lze zvolit po převedení peněz na PayPal konto.


Otázky a Problémy související s registrací či přihlášením do panelu MP3ky.net a výše zmíněným výzkumem trhu nám neváhejte poslat na: MP3ky.net.

Podmínky účasti v Anketovém Panelu info-mail.cz naleznete zde

Otázky a odpovědi