Participant privacy notice (UK)

Примітка про конфіденційність даних учасника досліджень Cint

Дата набрання чинності: 28 лютого 2018 року
Останнє оновлення: 28 лютого 2018 року

У цій «Примітці про конфіденційність» описано, як Cint AB («Компанія Cint») використовує (збирає, зберігає, використовує та розкриває і використовує будь-яким іншим способом) ваші особисті дані («Особисті дані», які також можуть називатися ідентифікаційними даними) та іншу інформацію, описану в цій «Примітці про конфіденційність», незалежно від того, чи ви є учасником групи («Член групи»), що належить одному з наших власників груп («Власники груп»), або учасником опитування («Учасник»), якого запросили прийняти участь в опитуванні або іншій програмі дослідження ринку одним з наших клієнтів («Клієнти») або партнером («Партнери»). Ваша участь також може регулюватися приміткою про конфіденційність одного з наших власників групи.

Компанія Cint зареєстрована в ЄС, та інформація в цій «Примітці про конфіденційність» базується на Загальних положеннях про захист даних Європейського Союзу (2016/679), GDPR, які забезпечують високий рівень захисту особистих даних. Однак залежно від того, де ви живете, можуть застосовуватися інші закони та правила щодо конфіденційності. Ця «Примітка про конфіденційність» застосовується до усіх осіб, незалежно від їхнього громадянства.

Компанія Cint зобов’язується і буде зобов’язувати своїх партнерів планувати та проводити таку ділову діяльність, що буде відповідати положенням цієї «Примітки про конфіденційність».

ПРО КОМПАНІЮ CINT
Компанія Cint — це дослідницька, аналітична платформа, що дає змогу власникам груп знайти ринкових аналітиків, бренди і учасників груп по всьому світові для обміну інформацією про вподобання споживачів. Головний офіс компанії Cint знаходиться у Стокгольмі, Швеція. Компанія також має відділення у великих містах Європи, Північної Америки та азіатсько-тихоокеанського регіону.

Фізичні особи приймають участь у маркетингових дослідженнях на платформі Cint або через членство в групі одного з наших власників груп або через одного з наших партнерів, який запрошує учасників до опитування чи іншої програми з дослідження ринку. Учасники груп та учасники опитувань приймають участь в опитуваннях або інших програмах з дослідження ринку з метою отримання винагород та заохочень за свою участь.

Власники груп та партнери компанії Cint, що запрошують учасників до опитування чи іншої програми з дослідження ринку, є сторонами, що керують даними; вони відповідальні за визначення цілей обробки особистих даних та способи такої обробки. Компанія Cint, як сторона, що обробляє дані, має право обробляти ваші особисті дані на вимогу сторони, що керує даними.

Ваші особисті дані можуть використовуватись у цілях, описаних нижче, разом з прикладами категорій особистої інформації. Подробиці щодо використання особистої інформації також можуть бути описані в опитуванні чи іншій програмі з дослідження ринку. Якщо ви хочете отримати більше інформації, ви завжди можете зв’язатися з нами, як це описано в розділі «КОНТАКТ» нижче.

КОМПАНІЯ CINT ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ВАШУ КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Реєстрація та участь в групі, що належить одному з наших власників груп, регулюється «Загальними положеннями та умовами компанії Cint». Ви можете знайти «Умови» компанії CInt тут .

Ваша участь в опитуванні чи іншій програмі з дослідження ринку є добровільною, і використання вашої особистої інформації компанією Cint здійснюється за вашою згодою. Ці «Положення про конфіденційність» не поширюються на опитування та інші програми з дослідження ринку, що керуються клієнтами компанії Cint, її партнерами та іншими третіми особами, а також дані, зібрані у цих опитуваннях та інших програмах з досліджень ринку.

Захист особистих даних є пріоритетом компанії Cint. Компанія Cint завжди слідкує, щоб її політика конфіденційності відповідала чинним законам, кодексам та нормам, а також стандартним практикам відповідного ринку та відповідних маркетингових дослідницьких асоціацій, в тому числі ESOMAR (www.esomar.org) та Insights Association (www.insightsassociation .org).

ЗБІР ВАШИХ ОСОБИСТИХ ДАНИХ
Ваші особисті дані завжди збиратимуться справедливими та законними способами і завжди із конкретною метою. Наприклад, Cint може збирати ваші особисті дані, коли ви реєструєтеся або приєднуєтеся до групи одного з наших власників груп, заповнюєте опитування, берете участь в іншій програмі з досліджень ринку, за допомогою автоматичних засобів або іншими методами, як описано в розділі «ЯКА ІНФОРМАЦІЯ ЗБИРАЄТЬСЯ З ДОПОМОГОЮ АВТОМАТИЗОВАНИХ ТЕХНОЛОГІЙ?» нижче.

Компанія Cint збирає особисті дані лише з метою дослідження ринку.

ЯКІ ОСОБИСТІ ДАНІ ЗБИРАЮТЬСЯ ТА ОБРОБЛЯЮТЬСЯ?
Особисті дані, що обробляються компанією Cint, можуть включати ваше ім’я, адресу, номер телефону, адресу електронної пошти, дату народження та іншу подібну інформацію. Компанія Cint може збирати особисті дані безпосередньо від вас, коли ви їх добровільно надаєте, або компанія Cint може отримати особисті дані від наших власників груп, клієнтів або фірм з дослідження ринку, які отримали для цього згоду учасника. Що стосується учасників групи одного з наших власників груп, компанія Cint збиратиме дані відповідно до отриманих від них інструкцій.

Компанія Cint також може отримувати особисті дані від власників баз даних, які запевнили нас в тому, що їх бази даних містять дані лише тих осіб, що дали згоду та надали спільний доступ до своїх особистих даних. Компанія Cint також може збирати та використовувати особисті дані, отримані з загальнодоступних джерел, таких як телефонні довідники.

Час від часу компанія Cint може збирати особисті дані більш персонального характеру, які, залежно від країни, в якій ви живете, можуть включати дані про расове чи етнічне походження, медичні записи, фінансову інформацію, політичні погляди та релігійні чи філософські переконання. Перед тим, як збирати особисті дані більш персонального характеру компанія Cint зобов’язується завжди отримувати вашу згоду.

Ви також можете надсилати, завантажувати або передавати контент чи матеріали, включаючи фотографії, відеоролики та (або) будь-який інший подібний контент або матеріали, що можуть містити ваші особисті дані. Наприклад, під час участі в опитуваннях або інших програмах з дослідження ринку. Такі особисті дані можуть використовуватися та розкриватися у порядку, описаному в цій «Примітці про конфіденційність», і можуть включати аудіо чи відеозаписи, зображення тощо, які належать лише вам.

ЯК ОСОБИСТІ ДАНІ ЗБИРАЮТЬСЯ І ОБРОБЛЮЮТЬСЯ?
Компанія Cint може збирати та обробляти ваші особисті дані з різною метою, зокрема:

 • щоб ви могли брати участь в діяльності групи одного з наших власників груп;
 • щоб збирати дані вашого профілю, щоб компанія Cint могла знаходити опитування та інші програми з досліджень ринку, що для вас будуть більш актуальними;
 • щоб мати змогу зв’язатися з вами і запросити взяти участь в опитуваннях або інших програмах з дослідження ринку;
 • щоб оновлювати відомості про вас у нашій базі даних;
 • щоб управляти програмами заохочення та виконувати ваші запити про такі заохочення;
 • щоб мали змогу брати участь у розіграшах (якщо дозволено);
 • щоб відповідати на повідомлення або запити, які ви можете надіслати нам;
 • підтвердити правильність інформації вашого профілю або відповідей, які ви надали під час опитування чи
 • щоб іншої програми з дослідження ринку;
 • щоб мати змогу надавати вам послугу та підтримку;
 • щоб виявити та запобігти порушенням наших «Загальних положень та умов»;
 • щоб мати змогу розслідувати випадки шахрайства або порушення прав третьої сторони;
 • щоб надавати інформацію державним органам у випадках уповноважених запитів, що були оформлені належним чином, або коли це вимагається законом;
 • коли це необхідно для проведення продажу, передачі нашого бізнесу тощо; в таких випадках компанія Cint буде намагатися, якщо це не зашкодить її комерційним інтересам, отримати згоду покупця обробляти особисті дані у відповідності з цією «Приміткою про конфіденційність»; або
 • якщо ви дали на це свою згоду.

Зверніть увагу, що отримання повідомлень електронною поштою може бути обов’язковою умовою вашої участі в наших опитуваннях або інших програмах з дослідження ринку. Ви можете відмовитися від отримання цих електронних листів, скасувавши отримання запрошень до опитувань або інших програм з дослідження ринку.

Компанія Cint гарантує, що буде обробляти ваші особисті дані тільки у дозволених випадках. Перед обробкою особистих даних компанія Cint, як правило, спершу отримує вашу згоду, проте в деяких випадках компанія Cint може застосовувати спеціальну статутну умову для обробки особистих даних.

У випадку застосування статутної умови, що дає компанії Cint право обробляти ваші особисті дані, скасування вами своєї згоди на обробку ваших особистих даних не зобов’язує компанію Cint перестати обробляти ваші особисті дані. Тому що компанія Cint може по закону бути зобов’язаною продовжувати обробляти ваші особисті дані із певною метою, наприклад, щоб зберігати копії комерційних транзакцій на протязі щонайменше семи років.

ЯКА ІНФОРМАЦІЯ ЗБИРАЄТЬСЯ З ДОПОМОГОЮ АВТОМАТИЗОВАНИХ ТЕХНОЛОГІЙ?
Компанія Cint може збирати певну інформацію автоматичним методом. Залежно від країни, в якій ви живете, така інформація може вважатися особистими даними. Така інформація включає (але не обмежується цим) інформацію про ваш пристрій та його технічні можливості, включаючи (але не обмежуючись цим) відомості про операційну систему пристрою, встановлені на пристрої програми, інформацію про файли cookie, IP-адресу, ім’я постачальника мережевих пристроїв, тип пристрою, часовий пояс, стан мережі, тип веб-переглядача та його ідентифікатор, унікальний ідентифікатор пристрою (такий як ідентифікатори для аналітики або реклами), ідентифікатор користувача від інтернет-провайдера (унікальний номер, виданий вашим інтернет-провайдером), адреса медіа-доступу (MAC), ідентифікатор мобільної реклами, розташування та іншу інформацію, яка окремо або в комбінації може бути використана для ідентифікації вашого пристрою. Нижче приведено опис технологій:

Файли кукі:

Файл кукі — це невеличкий текстовий файл із інформацією про користувача, який розміщується веб-сайтом на комп’ютері чи пристрої користувача. Компанія Cint розміщує файли кукі на вашому комп’ютері або пристрої з метою проведення опитувань та інших програм з дослідження ринку та з метою запобігання шахрайству.

Компанія Cint також може використовувати файли кукі відстеження, теги та сценарії для відстеження певної інформації про вас на основі вашої поведінки на нашому веб-сайті або веб-сайтах третіх сторін. Компанія Cint може використовувати цю інформацію для визначення, чи ви переглядали, відкривали або якимось іншим чином взаємодіяли з онлайн-рекламою або рекламною акцією компанії Cint з метою отримання відомостей для наших клієнтів. За вашою згодою компанія Cint також може вибрати вас для участі в опитуванні чи іншій програмі з дослідження ринку, в рамках якої використовуватимуться файли кукі, щоб показати вам конкретну рекламу або рекламну акцію перед проведенням опитування чи іншої програми з досліджень ринку з метою оцінки ефективності конкретної реклами або рекламних акцій.

За вашою згодою клієнти або партнери компанії Cint також можуть розміщувати файли кукі на вашому комп’ютері або пристрої та використовувати ці файли кукі, теги та сценарії для відстеження певної інформації про вашу поведінку на певних веб-сайтах. Клієнти або партнери компанії Cint можуть використовувати цю інформацію з метою проведення різних досліджень ринку.

За бажанням ви можете не надавати згоду на використання файлів кукі або не приймати файли кукі, змінивши параметри конфіденційності вашого веб-переглядача так, щоб файли кукі видалялися, коли ви залишаєте веб-сайт або закриваєте веб-переглядач. Ви також можете налаштувати ваш веб-переглядач так, щоб він блокував файли кукі. Не надаючи згоди на файли кукі або видаляючи чи блокуючи їх, ви не зможете взяти участь у деяких опитуваннях чи програмах з дослідження ринку, або це може негативно вплинути на зручність користування нашими послугами. Для отримання інформації про те, як відмовитися від файлів кукі, дивіться розділ «ПОРЯДОК ВІДМОВИ».

Компанія Cint використовує файли кукі лише з вашої згоди.

Якщо ви хочете дізнатись більше про використання файлів кукі, натисніть тут .

Ідентифікатори реклами на мобільних пристроях:

Ідентифікатори реклами на мобільних пристроях — це рядок цифр та букв, який використовується для ідентифікації певного смартфона або планшета. У iOS такий ідентифікатор називається «Ідентифікація для рекламодавців» (ідентифікатор IDFA або IFA). У Android ідентифікатор реклами на мобільних пристроях — це ADID GPS (або ідентифікатор послуг Google Play для Android). Компанія Cint має право збирати ідентифікатори реклами на мобільних пристроях або отримувати їх від своїх партнерів. Компанія Cint може використовувати такі ідентифікатори для проведення програм з дослідження ринку або щоб надавати ваші дані клієнтам або партнерам. За вашою згодою компанія Cint також може вибрати вас для участі в опитуванні чи іншій програмі з дослідження ринку, в рамках якої використовуватимуться ідентифікатори реклами на мобільних пристроях, щоб показати вам конкретну рекламу або рекламну акцію перед проведенням опитування чи іншої програми з досліджень ринку з метою оцінки ефективності конкретної реклами або рекламних акцій.

Компанія Cint має право збирати або отримувати ідентифікатори реклами на мобільних пристроях лише за вашою згодою.

Веб-маяки:

Веб-маяк (також відомий як тег, чистий gif або піксель 1×1) — невеличкий рядок коду, що вбудовується в веб-сторінку або електронний лист. Вони можуть бути видимими або невидимими графічними зображеннями, пов’язаними з веб-маяком, і часто зображення є прозорим і не виділяється на тлі веб-сторінки або електронного листа.

Компанія Cint може використовувати веб-маяки в своїх повідомленнях електронної пошти, щоб визначити, чи відкриваються наші повідомлення та чи відкриваєте ви посилання в конкретному електронному листі, рекламі чи на веб-сайті опитування з метою визначення, чи учасник переглянув оголошення чи інший контент компанії Cint. Компанія Cint та її уповноважені представники можуть пов’язувати особисті дані з веб-маяками з метою проведення досліджень.

Дані про географічне розташування:

Компанія Cint може збирати дані про географічне розташування з вашого комп’ютера або пристрою. Компанія Cint може використовувати дані про ваше географічне розташування з метою запобігання шахрайству або для проведення досліджень ринку, включаючи (але не обмежуючись ними) рекламні дослідження чи інші маркетингові дослідження, що використовують функцію відстеження. Перед збором або використанням даних про ваше географічне розташування компанія Cint зобов’язується отримувати вашу згоду.

Цифрові відбитки пальців:

Компанія Cint може використовувати технологію цифрових відбитків пальців для збору певних даних про вас і (або) ваш комп’ютер чи пристрій. Ці дані можуть містити ваші особисті дані, такі як IP-адреса, а також неособисті дані, такі як тип операційної системи комп’ютера або версія веб-переглядача. Ця технологія створює унікальний ідентифікатор комп’ютера, який можна використовувати для запобігання шахрайству або для визначення та відстеження вашої участі в опитуванні чи іншій програмі з дослідження ринку та запобігання вашої участі в ній, якщо так вимагають умови конкретного опитування чи програми з дослідження ринку.

Інформація соціальних мереж:

Вам може бути запропонована можливість взяти участь в опитуваннях та інших програмах з дослідження ринку через соціальні медіа-платформи. Якщо ви вирішите взяти участь в опитуваннях або інших програмах з досліджень ринку через соціальні медіа-платформи, компанія Cint може за вашою згодою збирати певну інформацію, що зберігається у вашому обліковому записі соціальної мережі.

Файли журналу:

Компанія Cint автоматично збирає та зберігає певну інформацію під час опитування та участі в інших програмах з дослідження ринку. Наші сервери автоматично записують інформацію, яку надсилає ваш веб-переглядач, коли ви відвідуєте наш веб-сайт. Ці журнали сервера можуть містити таку інформацію, як дані про веб-запит, IP-адреса, тип веб-переглядача, мова веб-переглядача, дата й час запиту, а також один або декілька файлів кукі, що є унікальними ідентифікаторами вашого веб-переглядача. Ця інформація періодично видаляється під час звичайних процедур обслуговування.

Інформація, яку компанія Cint збирає від третіх сторін:

Компанія Cint може отримувати особисті дані, поведінкову та (або) демографічну інформацію від третіх сторін, включаючи (але не обмежуючись ними) системи керування даними, рекламні мережі, бюро інформаційних послуг, інші постачальники послуг з маркетингу та (або) соціальні медіа-платформи. Компанія Cint може використовувати особисті дані, поведінкові та (або) демографічні дані, отримані від цих третіх сторін, для різних цілей, включаючи, але не обмежуючись, перевірку даних, додавання нових відомостей, отримання маркетингової статистики, і з метою виявлення шахрайства.

КОМУ КОМПАНІЯ CINT РОЗКРИВАЄ ОСОБИСТІ ДАНІ?
Компанія Cint зобов’язується не передавати ваші особисті дані третім сторонам без вашої згоди, окрім випадків, коли це вимагається законом, як зазначено нижче.

Якщо опитування чи інша програма з досліджень ринку тощо включає в себе передача доступу до персональних даних третім сторонам, компанія Cint зобов’язується надавати вашу персональну інформацію лише з вашої згоди. Якщо зібрані дані будуть використовуватися для статистичного моделювання, щоб краще зрозуміти тенденції та вподобання конкретних груп або аудиторій певного населення, лише невеликий об’єм особистих даних буде використовуватися і лише з метою дослідження ринку та лише за вашою згодою.

Компанія Cint має право розкривати ваші особисті дані, дані профілю або інші дані досліджень третім сторонам наступним чином:

 • при проведенні досліджень ринку (включаючи наші програми заохочення), нашим агентам, підрядникам або партнерам, які надають такі послуги; за умови, однак, що такі сторони не мають права використовувати ваші особисті дані будь-яким іншим способом, аніж надання послуг компанії Cint;
 • розкривати представникам, підрядниками або партнерами компанії Cint з метою надання послуг, які ці фізичні або юридичні особи надають для компанії Cint або разом з нею. Ці представники, підрядники або партнери не мають права використовувати цю інформацію будь-яким іншим способом, аніж з метою надання послуг для компанії Cint. Наприклад, компанія Cint має право надавати особисті дані представникам, підрядникам або партнерам для розміщення наших веб-сторінок опитувань в Інтернеті з метою збору або обробки даних або для надсилання вам інформації, яку ви запросили, але ці треті сторони не мають права використовувати ваші особисті дані у своїх цілях, не пов’язаних із роботою, яку вони виконують для нас;
 • з клієнтами Cint, але в цих випадках ваші особисті дані будуть доступні лише клієнтам:
  а) за вашою згодою або б) з метою проведення досліджень згідно кодексів Insights Association та ESOMAR.
 • за законною вимогою державної влади, заради національної безпеки або на запит правоохоронних органів;
 • в рамках юридичного процесу на запит іншої сторони;
 • коли компанія Cint вважає таке розголошення необхідним або достатнім для запобігання фізичної шкоди або фінансових втрат або у зв’язку з підозрою про незаконні дії або фактичною незаконною діяльністю;
 • у зв’язку з продажем або передачею компанії Cint; в цьому випадку компанія Cint вимагатиме від такого покупця, щоб він погодився із умовами «Примітки про конфіденційність», що стосуються особистих даних. У випадку, якщо продаж або передача компанії Cint потенційному покупцеві не відбудеться, компанія Cint вимагатиме від третьої сторони не використовувати та не розголошувати ваші особисті дані жодним способом і повністю їх видалити; або
 • якщо ви дали на це свою згоду.

компанія Cint може надати доступ до певних захищених особистих даних стороннім особам (наприклад, брокерам даних, агрегаторам даних тощо) з метою дослідження ринку, включаючи (але не обмежуючись)

доступ до даних окремих учасників та (або) агрегованих даних (наприклад, дані про покупку чи використання продукту та (або) послуги, відвідування веб-сайтів, історію пошуку в Інтернеті тощо) для розробки статистики про аудиторію або аналогового моделювання тощо

з метою продажу таких даних клієнтам третьої сторони для надання статистики та маркетингових даних. Ця інформація може передаватися у файлах кукі (в ідентифікаторах файлів кукі), ідентифікаторах реклами на мобільних пристроях, адресі електронної пошти тощо. Після виконання аналогового моделювання або агрегації персональні дані видаляються.

Крім того, ідентифікаційна інформація та інформація, яка збирається автоматизованими засобами, може бути надана третім сторонам, включаючи, але не обмежуючись, клієнтам, партнерам,

представникам та (або) постачальникам з метою ідентифікації учасників опитувань для подальшого контакту з ними, виявлення шахрайства та (або) його запобігання, уточнення, перевірки чи додавання даних, програмування, сегментації даних та надання винагород, заохочень та (або) розіграшів або інших послуг, пов’язаних з просуванням.

Компанія Cint може зберігати персональні дані або дані, що ідентифікують ваш пристрій, щоб задовольнити вашим запитам та (або) своїм діловим інтересам. Наприклад, компанія Cint може зберігати електронні адреси учасників, які скасували своє членство, що необхідно для виконання таких запитів. Будь-яке збереження особистих даних здійснюється відповідно до чинного законодавства.

Повторимо, компанія Cint має право передавати ваші особисті дані лише за вашою згодою.

ЧИ ЗБИРАЄ КОМПАНІЯ CINT ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ ДІТЕЙ?
Компанія Cint не збирає особисті дані дітей певного віку, у якому на це потрібна батьківська згода. Якщо стане відомо, що компанія Cint випадково зібрала особисті дані дитини віком, у якому на це потрібна батьківська згода, компанія Cint зобов’язується видалити такі особисті дані з нашої бази даних.

ЯКІ ЗАСОБИ ЗАПРОВАДИЛА КОМПАНІЯ CINT ДЛЯ ЗАХИСТУ ВАШИХ ОСОБИСТИХ ДАНИХ?
Безпека ваших особистих даних — один з наших пріоритетів. Також компанія Cint запровадила технічні, фізичні та адміністративні гарантії захисту інформації, яку збирає компанія Cint. Право на доступ до вашої інформації мають лише ті працівники, яким потрібен доступ до ваших особистих даних для виконання своїх обов’язків.

Незважаючи на запроваджені компанією Cint захисні заходи, передача даних через Інтернет та (або) мобільну мережу не є повністю безпечною, і компанія Cint не гарантує безпечну передачу даних онлайн. Компанія Cint не несе відповідальності за будь-які помилки, яких фізичні особи припустилися під час надання особистих даних до компанії Cint.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ОСОБИСТИХ ДАНИХ
Компанія Cint має право зберігати особисті дані не довше, ніж це необхідно для обробки даних, або не довше, ніж було дозволено вами. Цей період може також залежати від договірних зобов’язань компанії Cint або одного з наших власників груп або партнерів перед вами, відповідних юридичних обмежень щодо цього періоду (для пред’явлення претензій) або як описано чинним законодавством.

ВАШІ ПРАВА
Ви маєте право переглядати, виправляти або видаляти свої особисті дані у відповідності із чинним законодавством та чинними положеннями. Зокрема:

 • Право доступу: ви маєте право запросити підтвердження та інформацію про обробку ваших особистих даних
 • Право на виправлення: ви маєте право виправляти будь-які неточності у ваших особистих даних
 • Право на видалення: ви маєте право на видалення ваших особистих даних (це право поширюється лише на дані, які відповідно до чинного законодавства і чинних положень, можуть оброблятися лише за вашої згоди, якщо ви скасуєте вашу згоду на їх обробку)
 • Право на обмеження обробки даних: ви маєте право вимагати припинити обробку ваших особистих даних (під час розгляду вашого запиту, доступ до ваших особистих даних для компанії Cint буде обмежений)
 • Право на передачу даних: ви маєте право передавати свої особисті дані третій стороні (це право поширюється лише на дані, що були надані особисто вами)

Якщо ви хочете скористатися будь-яким із ваших прав, ви можете зв’язатися з нами за допомогою

контактних даних, приведених у розділі «КОНТАКТ» нижче.

У разі отримання запиту від фізичної особи компанія Cint намагатиметься надати запитану інформацію протягом 30 днів, за умови, що такий запит можливо задовольнити на протязі цього терміну. Якщо буде необхідно більше часу, компанія Cint повідомить вас про те протягом тридцяти днів.

Однак у деяких ситуаціях компанія Cint може не мати змоги надати доступ до деяких особистих даних. Таке може статися, якщо:

 • надання доступу до ваших особистих даних, ймовірно, приведе до їхнього розкриття третім сторонам;
 • розкриття особистої інформації приведе до розкриття конфіденційної комерційної інформації; або
 • інформація була зібрана з метою судового розслідування.

компанія Cint відхилить запит фізичної особи про доступ до їхніх особистих даних; компанія Cint зобов’язується сповістити причину такої відмови.

ПОЛІТИКА СКАСУВАННЯ
Ми завжди поважаємо ваше бажання взяти участь в опитуванні чи іншій програмі з дослідження ринку, відповісти на питання опитування чи надати особисті дані, включаючи особисті дані більш персонального характеру.

Ви маєте право вирішувати, чи брати участь у конкретному опитуванні чи іншій програмі з дослідження ринку, відмовитися відповідати на певні питання або припинити участь у будь-який час. Проте, відмовляючись надати певну інформацію або приймати участь у конкретному опитуванні, ви, ймовірно, не зможете отримати заохочення або компенсацію у певних майбутніх дослідженнях. Щоб отримати додаткову інформацію про заохочення, перегляньте «Загальні положення та умови» компанії Cint, натиснувши тут .

Члени груп, які більше не хочуть брати участь в опитуваннях чи інших програмах з дослідження ринку або які не погоджуються з використанням автоматизованих технологій або інших засобів, таких як файлів кукі, можуть відмовитись від участі на сторінці «Параметри конфіденційності» на порталі учасників групи, до якої ви належите. На сторінку «Параметри конфіденційності» також можна перейти, натиснувши відповідне посилання для відмови у будь-якому запрошенні до опитування. Учасники груп та учасники опитувань можуть зв’язатися з нами за допомогою контактних даних, наведених у розділі «КОНТАКТ» нижче.

МІЖНАЦІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА
Компанія Cint зберігає дані на території Європейського Союзу (ЄС) та Європейської Економічної Зони (ЄЕЗ). Однак, як глобальна організація, її дочірня компанія або незалежний постачальник послуг можуть збирати, обробляти, зберігати або передавати ваші особисті дані за межі країни, у якій вони були подані.

ЄС та ЄЕЗ:

Юридичні особи, що належать компанії Cint і знаходяться за межами ЄС та ЄЕЗ, уклали угоди про захист даних, що основані на стандартних договірних положеннях Європейської комісії. Компанія Cint має контрактні відносини з постачальниками послуг та іншими компаніями, які зобов’язують договірні сторони поважати конфіденційність ваших особистих даних та обробляти Європейські Особисті Дані у відповідності з чинними європейськими законами про захист таких даних.

Росiйська Федерацiя:

Відповідно до законів Російської Федерації про захист даних, компанія Cint зобов’язується збирати, обробляти та зберігати особисті дані громадян Російської Федерації на території Російській Федерації і лише після цього має право передавати ці дані до ЄС або ЄЕЗ.

ПОСИЛАННЯ НА ВЕБ-САЙТИ ТРЕТІХ СТОРІН
Положення цієї «Примітки про конфіденційність» застосовуються виключно до наших досліджень та інших програм з дослідження ринку, та не застосовується до інших продуктів або послуг. Наші опитування або інші програми з дослідження ринку можуть містити посилання на веб-сайти сторонніх сторін, які на думку компанії Cint можуть пропонувати корисну інформацію. Положення та процедури, описані тут, не поширюються на ці веб-сайти. Компанія Cint рекомендує уважно ознайомитися з примітками чи політиками конфіденційності кожного з відвідуваних сайтів, щоб ознайомитися з їхніми політиками конфіденційності і захисту, збору та розголошення даних. Приймаючи участь у будь-якому з наших опитувань або інших дослідженнях ринку або відвідуючи наші веб-сайти після будь-якої зміни положень конфіденційності, ви даєте нам свою згоду збирати, використовувати, передавати та розкривати вашу особисту інформацію у порядку, описаному в чинній на той момент «Примітці про конфіденційність».

КОНТАКТ
Компанія Cint дуже цінує вашу думку та ваші відгуки. Якщо ви хочете переглянути, виправити або видалити які-небудь особисті дані або у вас виникли запитання, коментарі чи пропозиції, або якщо ви хочете відмовитися від участі в наших опитуваннях або інших програмах з дослідження ринку, або ви маєте питання стосовно ваших особистих даних, будь ласка, зв’яжіться з нами:

За наступною електронною адресою: privacy@cint.com

Або поштою:

Cint AB
Luntmakargatan 18, 1tr
111 37 Stockholm, Sweden

КОМУ: Відповідальному за дотримання положень конфіденційності